27 Niedziela Zwykła ( 8 X 2017 )

Dzisiaj XVII Dzień Papieski - przez cały dzień wpatrujemy się w postać Sługi Bożego Papieża Jana Pawła II i wsłuchujemy się w Jego słowa - jak w latach ubiegłych młodzież zbiera do puszek datki na cele stypendialne- wspierając w ten sposób Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Dzięki temu setki młodych ludzi może zdobywać wiedzę, a My budujemy „żywy pomnik” Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II.

Po południu o 15.30 Nabożeństwo Różańcowe, w tygodniu o godzinie 17.00.

Zachęcamy w dalszym ciągu do tak licznego udziału jak dotychczas – dzieci otrzymują pamiątkowe obrazki.

W tym tygodniu:

W poniedziałek błog. Wincentego Kadłubka, biskupa.

W środę od 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu.

W czwartek św. Jana Beyzyma, kapłana.

Wieczorem w czwartek o godz. 20.00, ostatni w tym roku Różaniec fatimski. Serdecznie zapraszamy.

W piątek wsp. błog. Honorata Koźmińskiego, kapłana.

W sobotę wsp. św. Teresy od Jezusa, dziewicy i dr Kościoła.

W niedzielę wsp. św. Jadwigi Śląskiej.

W zakrystii i kancelarii przyjmujemy na „wypominki” – modlimy się za zmarłych przed każdą Mszą Świętą, dlatego bardzo proszę na kartce z wypominkami rocznymi zapisać godziny Mszy, przed którą mają być czytane dane wypominki. W ten sposób włączymy się wszyscy w modlitwę za naszych bliskich zmarłych przez całą niedzielę.

Spotkania w tym tygodniu jak zostało ustalone.

ks. Proboszcz