26 Niedziela Zwykła ( 1 X 2017 )

Po południu o godz. 15.30 procesja różańcowa na  rozpoczęcie Nabożeństw Różańcowych.  Po Nabożeństwie Msza święta.

W tym tygodniu :

Nabożeństwa Różańcowe – będą  w tygodniu o godz. 17.00. Po Nabożeństwie około 17.30 Msza święta. W niedzielę Nabożeństwo Różańcowe o godz. 15.30. Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w Nabożeństwach – dzieci będą otrzymywały pamiątkowe obrazki . Odmawiając Różaniec możemy otrzymać odpust , czyli darowanie kary za grzechy już odpuszczone.

We wtorek zapraszamy na Różaniec szczególnie kandydatów do bierzmowania z klas VII i II Gimnazjum.

W piątek młodzież, która przeżyła Bierzmowanie przed dwoma tygodniami, z klas III gimn. i I szkół średnich. Będzie to szczególne dziękczynienie za ten Sakrament. W tym miejscu chce gorąco podziękować rodzicom Bierzmowanych za pomoc w przygotowaniu Uroczystości.

W sobotę zapraszamy wszystkich, na szczególny Różaniec w intencji Ojczyzny

( „Do Granic” ).

W poniedziałek wsp. świętych Aniołów Stróżów.

We wtorek wsp. św. Teresy od Dzieciątka Jezus.

W środę św. Franciszka z Asyżu, zakonnika.

W czwartek św. siostry Faustyny, dziewicy.

W tym tygodniu  I Piątek miesiąca. Po południu od godz. 15.30 spowiedź, o godz.17.00 Nabożeństwo Różańcowe. Około 17.30 Msza święta.

W sobotę od godz. 9.00 odwiedziny chorych.

W przyszłą niedzielę XVII Dzień Papieski. Zbiórka do puszek na stypendia Fundacji  "Dzieło Nowego Tysiąclecia".

Spotkania w tym tygodniu  jak było ustalone wcześniej.

NZOZ Nowa Rehabilitacja prosi o przekazanie ogłoszenia :

Od 2 października 2017  r.  w Czernichowie przy ul. Przemysłowej 7

( w budynku koło betoniarni ),  będzie dostępna na NFZ  rehabilitacja.

Ośrodek będzie czynny od poniedziałku od godz. 6.30 do 20.00 w

każdy dzień tygodnia.