22 Niedziela Zwykła ( 3 IX 2017 )

Dzisiaj po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I Niedzieli Miesiąca. Po pierwszej Mszy św. modlitewne spotkanie Róż Różańcowych.

Po południu o godz. 15.30 Nieszpory połączone z adoracją. Po Nieszporach Msza święta. Po Mszy świętej, około 16.45 spotkanie rodziców dzieci I Komunijnych.

W tym tygodniu:

Jutro o godzinie 8.00 uroczysta Msza św. na rozpoczęcie Nowego Roku szkolnego i katechetycznego. Zachęcamy dzieci i młodzież do rozpoczęcia z Bogiem nowego roku szkolnego. Dzieci Sz. P. i młodzież Gimnazjum zbierają się na boisku szkolnym o godz. 7.45, po czym uroczyste przejście ze Sztandarem Szkoły do kościoła na Mszę świętą. Po Mszy świętej także wspólne przejście dzieci, młodzieży, nauczycieli i rodziców do Szkoły. Na boisku szkolnym około godz. 8.50 uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego z częścią artystyczną. Schola spotyka się jutro przed Mszą, o godz. 7.30.

Spotkanie kandydatów do Bierzmowania z klas III Gimn. i I kl. szkół średnich we wtorek i piątek o godz.18.00.

Spotkanie rodziców kandydatów do Bierzmowania w środę po Mszy wieczornej - około godz. 18.45.

Pozostałe spotkania:

• Ministranci i Lektorzy w piątek o godz. 18.00.
  • Grupa Apostolska w sobotę po Mszy wieczornej.

W sobotę zapraszamy na Mszę św. wieczorną i spotkanie po Niej pielgrzymów z pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę.

W przyszłą niedzielę natomiast na Mszę wieczorną i spotkanie po Mszy zapraszamy pielgrzymów z pielgrzymki do Chorwacji.

ks. Proboszcz