21 Niedziela Zwykła ( 27 VIII 2017 )

Dzisiaj po południu o godz. 15.30 Nieszpory. Po Nieszporach Msza święta.

W tym tygodniu :

W poniedziałek wsp. św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła.

We wtorek wsp. męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

W środę   od godz. 17.00 – 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu. W tym czasie zachęcamy już do spowiedzi na I Piątek i na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego.

W piątek wsp. błog. Bronisławy, dziewicy.

W tym tygodniu I Piątek Miesiąca. Msza św. rano o 6.30 i 7.00.

Po południu od 16.30 spowiedź. O godz. 18.00 Msza św. ku czci Najświętszego Serca Jezusa.

W sobotę od godziny 9.00 odwiedziny chorych.

W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I Niedzieli Miesiąca. Po pierwszej Mszy św. modlitewne spotkanie Róż Różańcowych.

W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 16.00 spotkanie rodziców dzieci klas III – komunijnych.

Od wczoraj w naszej parafii posługę duszpasterską rozpoczął nowy wikariusz ks. Paweł Matysiak. Również do naszej parafii na  roczną praktykę duszpasterską skierowany został diakon Mateusz Kozik. Polecam Ich Waszym modlitwom.