Poniedziałek Wielkanocny ( 17 IV 2017 )

Dzisiaj modlimy się za Uniwersytet Papieski Jana Pawła II – wspieramy także materialnie tę uczelnię katolicką. Ze względu na świąteczny charakter dzisiejszego dnia, Msze Święte w porządku niedzielnym. Po południu nie ma tylko Nieszporów.

Pragnę podziękować wszystkim, którzy włączyli się w modlitwę ostatnich dni. Bóg zapłać również tym, którzy przygotowali świąteczne uroczystości: Księdzu Pawłowi, ks. Diakonowi, Lektorom, ministrantom, scholi, Grupie Apostolskiej, Panu Organiście i Panom Kościelnym. Osobom, które przygotowywały Grób Pana Jezusa i dekoracje Świąteczne. Bóg zapłać za udział: Paniom w strojach regionalnych, Panom Strażakom z całej Parafii- Strażakom z Czernichowa i Wołowic za pomoc i obecność w czasie Drogi Krzyżowej w Niedzielę Palmową. Gorące podziękowanie także za życzliwość okazywaną nam kapłanom i dary ofiarowane podczas poświęcenia pokarmów.

W piątek III Piątek Miesiąca. Po Mszy św. o godz. 7.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. W Wołowicach o godz. 19.00 Msza św. z Nabożeństwem. W piątek z racji Oktawy Zmartwychwstania Pańskiego nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych.

W przyszłą niedzielę 2 Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego. Przed ranną Mszą świętą Koronka do Miłosierdzia Bożego.

W sobotę spotkanie Rodziców i dzieci pierwszo - komunijnych, o godz. 17.00.

Spotkania jak zostało ustalone.