4 Niedziela Wielkanocna ( 26 IV 2015 )

Po południu o godz.15.30 Nieszpory. Po Nieszporach Msza święta.

W tym tygodniu :

W środę świętej Katarzyny ze Sieny, patronki Europy.

W piątek wsp. Św. Józefa, rzemieślnika.

Uroczyste Rozpoczęcie Nabożeństw Majowych z procesją wokół kościoła po Mszy świętej około 18.30. Msza święta o godz. 18.00. Przez cały maj w dni powszednie nabożeństwo będzie po Mszy świętej. Zapraszamy serdecznie.

W niedzielę Nabożeństwo Majowe o godz. 15.30. Dzieci będą otrzymywały pamiątkowe obrazki.

W tym tygodniu również I Piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 17.00.

W sobotę Uroczystość Najśw. Maryi Panny, Królowej Polski. Msze święte w tym dniu w Czernichowie o godz. 8.00 i 18.00 z Majówką ( Dekret Kongregacji ds. Kultu Bożego dla Polski ). W Wołowicach Msza święta o godz. 9.00. W Zagaciu z poświęceniem samochodu strażackiego o godz. 14.00.

Odwiedziny chorych wyjątkowo od godz.10.00.

W przyszłą niedzielę po każdej Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I Niedzieli miesiąca. Po pierwszej Mszy modlitewne spotkanie Róż Różańcowych.

Spotkania w tym tygodniu :

• Dzieci komunijnych we wtorek i czwartek o godz. 17.00.
  • Kandydatów do Bierzmowania w środę o godz. 18.00.

Pozostałe spotkania jak zostało ustalone.