12 Niedziela Zwykła ( 22 VI 2014 r.)

Dzisiaj po Mszy świętej o godz. 11.30 procesja eucharystyczna wokół kościoła w ramach Oktawy Bożego Ciała. Po południu o godz. 15.30 Nieszpory. Po Nieszporach Msza święta. W tym tygodniu codziennie Msza św. wieczorna o godz. 18.00.  We wtorek Uroczystość św. Jana Chrzciciela.

W czwartek od godz. 16.00 spowiedź dzieci i młodzieży na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. O godz. 17.00 Msza święta dla klas III Gimnazjum na zakończenie roku. O 18.00 Msza święta z procesją eucharystyczną na zakończenie Oktawy Bożego Ciała.

W piątek  o godz. 8.00 Msza święta na zakończenie roku szkolnego dzieci i młodzieży. Dzieci i młodzież o godz. 7.45 zbierają się na boisku szkolnym , by uroczyście przejść do Kościoła na Mszę świętą.

O godz. 18.00 Msza święta z procesją z racji Uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa. W piątek z racji Uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Serdeczne Bóg zapłać wszystkim którzy włączyli się czynnie w ostatnie Uroczystości. Zarówno te odpustowe w minioną niedzielę, jak również w Uroczystość Bożego Ciała. Wszystkim którzy przygotowali ołtarze, przystroili trasę przejścia procesji. Niech Bóg błogosławi każdemu i każdej z Was- od najmłodszych zaczynając na dorosłych kończąc. Szczególnie chce podziękować Panom Strażakom z całej parafii za  udział w tych uroczystościach, ale również za ich wielką otwartość i zawsze gotowość do pomocy przy wszelkich okazjach.

Jutro po Mszy świętej wieczornej spotkanie  wszystkich zapisanych na pielgrzymki do Rzymu. Osoby zainteresowane proszone są o obecność i wpłatę zaliczki 400 złotych.