3 Niedziela Adwentu – 17.12. 2023r.

O godz. 15.30 Nieszpory

W dni powszednie adwentu roraty o godz. 17.00.

Spowiedź przed świętami codziennie pół godziny przed Mszą św. a w środę i sobotę od g.16.00.

W środę od godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do indywidualnej adoracji w intencji Kościoła i Ojczyzny. Na zakończenie adoracji nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej. O g. 17.00 Msza św.

Caritas Archidiecezji Krakowskiej w ramach akcji Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom rozprowadza świece na stół wigilijny. Są wystawione na stoliku z gazetami, oraz w zakrystii.

Chętne osoby, które chcą pomóc w przygotowanie świątecznej dekoracji kościoła w Czernichowie zapraszamy w piątek po roratach.

W następną niedzielę Wigilia Bożego Narodzenia. Nie będzie Mszy św. o godz.16.00.

Pasterka w kościele  w Wołowicach o godz. 22.30, a w kościele parafialnym w Czernichowie o północy.