2 Niedziela Adwentu – 10.12. 2023r.

Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie.

(przy kościele zbiórka ofiar do puszek)

W dni powszednie adwentu roraty o godz. 17.00. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w roratach. Dzieci prosimy aby na roraty przychodziły z lampionami, oraz przynosiły serduszka z wypisanym dobrym uczynkiem.

Spowiedź przed świętami codziennie pół godziny przed Mszą św. w sobotę od g.16.00.

Środa:      wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy Od godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do indywidualnej adoracji w intencji Kościoła i Ojczyzny. W czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej. O g. 17.00 Msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek:       wspomnienie św. Jana od Krzyża, doktora Kościoła

Piątek:             po Mszy św. o g. 6.30 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

W Wołowicach Msza św. z nabożeństwem o g. 18.00. Od 17.30 okazja do spowiedzi.

Caritas Archidiecezji Krakowskiej w ramach akcji Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom rozprowadza świece na stół wigilijny. Są wystawione na stoliku z gazetami, oraz w zakrystii.

W najbliższy czwartek o godz. 17.30 w salce parafialnej odbędzie się spotkanie rodziców uczniów - głównie ósmoklasistów-, którzy w tym roku przyjmą sakrament bierzmowania

W przyszłą niedzielę po Mszach świętych młodzież będzie rozprowadzać sianko na stół Wigilijny. Bóg zapłać za złożone ofiary.