26 Niedziela Zwykła – 1.10. 2023r.

Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus

I Niedziela miesiąca - po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po pierwszej Mszy św. modlitewne spotkania Róż różańcowych.

Dzisiaj Nabożeństwo Różańcowe o godz. 15.30. Po nabożeństwie Msza święta.

W tygodniu Nabożeństwo Różańcowe o g. 17.00. Po nabożeństwie Msza święta. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, szczególnie młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania, oraz dzieci, które będą otrzymywały pamiątkowe obrazki. W kościele w Wołowicach w dni powszechne różaniec będzie odmawiany o g. 17.00. w niedzielę po Mszy św. o g. 8.45.

Suma odpustowa w kościele w Wołowicach ku czci Najświętszej Maryi Panny Różańcowej będzie odprawiona w niedzielę 8 października o g. 8.45.

Poniedziałek:  Wspomnienie św. Aniołów Stróżów

Środa:   Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu. Na nabożeństwie różańcowym nowenna do Matki Bożej

Nieustającej Pomocy.

I Czwartek:   Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy.

I Piątek:       Po Mszy św. o g. 6.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do Najświętszego Serca

Pana Jezusa.  Od g. 16.00 spowiedź.

I Sobota:    Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.

Po Mszy św. o g. 7.00 nabożeństwo wynagradzające składane Niepokalanemu Sercu Maryi.

Jeśli chorzy życzą sobie, aby ich odwiedzić z Najświętszym Sakramentem, to prosimy o ich zgłoszenie w zakrystii lub kancelarii, odwiedzimy ich w sobotę od godz. 9.00.

Istnieje jeszcze możliwość dołączenia do kręgu biblijnego, najbliższe spotkanie odbędzie się w salce parafialnej w środę po Mszy św. o 17.30 –zapraszamy.

Ks. Tomasz wraz z naszym nowym organistą p. Michałem zapraszają wszystkie dzieci z klas IV, V, VI do wspólnego śpiewania w scholii – pierwsze spotkanie odbędzie się w piątek o godz. 18.30 w salce parafialnej.

W sobotę na Mszy św. o godz. 17.30 odbędzie się poświęcenie różańców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św.

Za tydzień zapraszamy młodzież na Mszę św. o 11.30 .