25 Niedziela Zwykła – 24.09. 2023r.

O godz. 15.30 Nieszpory.

Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się niedzielę 24 września po Mszy św. o godz. 16.00.

Kalendarz liturgiczny:

Środa:      Wspomnienie św. Wincentego `a Paulo, prezbitera .

Od godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej.

O g. 18.00 Msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek:   Wspomnienie św. Wacława, męczennika.

Piątek:     Święto Świętych Archaniołów: Michała , Gabriela i Rafała

Sobota:   Wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła.

W najbliższy piątek po Mszy św. wieczornej (18.30) w salce parafialnej odbędzie się spotkanie rodziców dzieci klas III przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św.

Dzisiaj obchodzimy Diecezjalny Dzień Modlitwy za Młodzież. Zachęcamy do objęcia swoją modlitwą młodych naszej diecezji oraz pracujących z nimi duszpasterzy. Po każdej Mszy Świętej będzie także możliwość złożenia ofiar, które przeznaczone zostaną na inicjatywy podejmowane dla młodzieży w archidiecezji, dekanacie i naszej parafii.

Pan Kamil Bębenek zrezygnował z pełnienia posługi organisty w naszej parafii. Dziękujemy za siedmioletnią posługę i życzymy błogosławieństwa Bożego na dalsze lata. Obowiązki organisty w parafii Przenajświętszej Trójcy w Czernichowie podejmuje pan Michał Laskowski. Witamy w naszej wspólnocie i życzymy radości z pełnionej funkcji.