dealer1.jpgdealer2.jpgdealer3.jpg

6 Niedziela Zwykła – 12.02.2023r.

Trwa 40-godzinne nabożeństwo poprzedzające Wielki Post. Po Mszy o 11.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja indywidualna do godz. 14.00. Od godz.14.00 prosimy o prowadzenie wspólnej modlitwy Róże Różańcową z Przegini Narodowej, a w następną niedziele Róże Różańcową z Zagacia. Na zakończenie adoracji nieszpory o g. 15.30.

Adoracja również w Wołowicach po Mszy o godz.8.45.

W nocy z 5 na 6 lutego 2023 r. doszło do trzęsienia ziemi, którego epicentrum znajdowało się w Turcji, przy granicy z Syrią. Największe zniszczenia są w tych dwóch krajach, natomiast wstrząsy odczuli także mieszkańcy Libanu, Iraku i Cypru. Caritas niesie pomoc ofiarom kataklizmu. Z tej racji Metropolita Krakowski wraz z innymi biskupami naszej Ojczyzny poleca przeprowadzenie w niedzielę 12 lutego br. w każdej parafii Archidiecezji Krakowskiej zbiórki do puszek na ten cel.

 

 

Kalendarz Liturgiczny:

Wtorek:      Święto świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy

Środa:         Od godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do indywidualnej adoracji w intencji Kościoła i Ojczyzny.

W czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej. O g. 17.00 Msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Piątek:        Po Mszy św. o g. 6.30. Koronka do Miłosierdzia Bożego.

W Wołowicach Msza św. z nabożeństwem o g. 18.00.

 

Spotkanie Kręgu Biblijnego dla wszystkich chętnych będzie w środę, po Mszy Świętej wieczornej, w salce przy plebanii.


2011 - Copyright all rights reserved