dealer3.jpgdealer2.jpgdealer1.jpg

7 Niedziela Zwykła – 19.02.2023r.

Trwa 40-godzinne nabożeństwo poprzedzające Wielki Post. Po Mszy o 11.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja indywidualna do godz. 14.00.  Od godz.14.00 prosimy o prowadzenie wspólnej modlitwy  Róże Różańcową z Zagacia. 

Adoracja również w Wołowicach  po Mszy o godz.8.45.  

Dziś rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu i wyzwolenia z innych nałogów.

 

Środa Popielcowa:  rozpoczyna się Wielki Post. Okres Wielkiego Postu to czas przygotowania do obchodu Paschy. W Środę Popielcową, posypujemy głowy popiołem na znak pokuty. W Popielec obowiązuje post ścisły i abstynencja od pokarmów mięsnych. Msze Święte w Środę Popielcową o godz. 6.30 i 17.00.W Wołowicach Msza św. o godz. 18.00. 

Od Środy Popielcowej do I Niedzieli Wielkiego Postu przypadają kwartalne Dni Modlitw o ducha pokuty. 

Dzisiaj w naszej Archidiecezji rozpoczyna się okres spowiedzi i Komunii św. Wielkanocnej; trwa on do uroczystości Trójcy Przenajświętszej (4 czerwca)

 

Piątek: o godz.16.30 Droga Krzyżowa dla dzieci, o godz. 17.00 Msza Święta. 

Po Mszy Świętej Droga Krzyżowa dla dorosłych i młodzieży.

 

W przyszłą niedzielę o godz. 15.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. 

Po Gorzkich Żalach Msza Święta.    


2011 - Copyright all rights reserved