V Niedziela Wielkiego Postu ( 25 III 2012 )

Po południu o  godz. 15.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym . Po Gorzkich Żalach Msza Święta . Za pobożne odprawienie Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali można zyskać odpust .  Zachęcamy do udziału w Nabożeństwach  wielkopostnych.
Jutro liturgicznie przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to dzień Świętości Życia- na Mszy świętej rannej modlimy się w obronie życia .
Jak co roku P. Zofia Wędzicha przyjmuje ofiary na kwiaty do Bożego Grobu i na cały rok na wystrój kościoła . Ofiary będą przyjmowane  także po Gorzkich Żalach w każdą niedzielę Wielkiego Postu.
Spotkania : scholi we wtorek o godz.15.00 , ministrantów i Lektorów w sobotę po Mszy świętej wieczornej. Kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 9.00. Grupy Apostolskiej w sobotę o godz. 16.00.
W przyszłą niedzielę o 10.40 w salce katechetycznej Aniołkowo.
W najbliższy wtorek po południu będzie nieczynna kancelaria parafialna.
Jak co roku Warsztaty Terapii Zajęciowej w Czernichowie  po Mszach Świętych organizują kiermasz prac wykonanych przez Podopiecznych.

W piątek rozpoczynamy nasze Rekolekcje wielkopostne.
Program……..

ks. Wiesław Grzechynia