15 Niedziela Zwykła ( 16 VII 2017 )

Dzisiaj po południu o godz. 15.30 Nieszpory. Po Nieszporach Msza święta.

W tym tygodniu :

W środę od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 18.00 Msza święta z Nowenną do M.B. Nieustającej Pomocy.

W czwartek wsp. błog. Czesława, kapłana.

W piątek po Mszy św. rano koronka do Bożego Miłosierdzia, z racji III Piątku Miesiąca. W Wołowicach Msza św. z Nabożeństwem o godz. 19.00.

W sobotę  wsp. św. Marii Magdaleny.

Ponieważ  wsp. św. Krzysztofa wypada we wtorek po następnej niedzieli, błogosławieństwo pojazdów mechanicznych - dla chętnych już za tydzień po każdej Mszy świętej.

W gablotach – w wejściu głównym, na zewnątrz oraz  na stronie internetowej Parafii  wywieszone są informacje  jakie dokumenty są potrzebne dla narzeczonych  którzy zgłaszają się do kancelarii przed zawarciem małżeństwa.

Miłej, spokojnej niedzieli, dobrego odpoczynku wszystkim przebywającym na urlopach i wakacjach. Bezpiecznych powrotów do domów.

Ks.Proboszcz