13 Niedziela Zwykła ( 2 VII 2017 )

Dzisiaj po każdej Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I Niedzieli miesiąca. Po Mszy św. o godz. 7.00 modlitewne spotkanie Róż Różańcowych. Po południu o 15.30 Nieszpory. Po Nieszporach Msza święta.

W tym tygodniu :

W poniedziałek świętego Tomasza, Apostoła.

We wtorek Rocznica poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie.

W czwartek wsp. błog. Mari Teresy Ledóchowskiej.

W tym tygodniu,  I Piątek miesiąca, po południu od 16.30 spowiedź. O godzinie  18.00 Msza święta.

W sobotę wsp. św. Jana z Dukli. Od godz. 9.00 odwiedziny chorych.

Od tego tygodnia w okresie wakacyjnym, w dni powszednie,  jest jedna Msza święta rano o godz. 7.00.

Jak Pan Bóg pozwoli, od jutra będzie przez kilka tygodni prowadzona inwentaryzacja cmentarza. Jest ona wykonywana na zlecenie Ks. Proboszcza.

Dzieciom i młodzieży życzymy spokojnych i bezpiecznych wakacji. Wszystkim przeżywającym urlopy dobrego odpoczynku. W każdą niedzielę - po południu  w okresie wakacyjnym zapraszamy dzieci z rodzicami do ogrodu plebańskiego na wspólne zabawy. Rodziców również na rozmowy przy kawie czy herbacie.

ks. Proboszcz