Niedziela Zesłania Ducha Świętego ( 4 VI 2017 )

Dzisiaj na Mszy świętej o godz. 10.00 uroczysty hymn do Ducha świętego. Po południu o godz. 15.30 Nieszpory. Po Nieszporach Msza święta.

Jutro drugi dzień tzw. Zielonych Świąt – Święto NMP Matki Kościoła. Msze Święte o godz. 7.00, 10.00 oraz o 18.00.

W Wołowicach Msza święta o godz. 19.00.

W tym tygodniu:

W czwartek Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Najświętszej Trójcy –w naszej Archidiecezji kończy się okres Komunii św. wielkanocnej. W naszej parafii odpust ku czci Przenajświętszej Trójcy i Prymicje ks. Michała. Suma odpustowa o godz. 11.30. Spowiedź przed odpustem w środę i w sobotę od godz. 17.00.

Serdecznie zapraszamy głównie na Sumę Odpustową. Wszystkich, którzy mają jakiekolwiek „funkcje”, prosimy aby w czynny sposób włączyli się także w procesję. Odpust to święto całej Parafii.

Za dwa tygodnie nasz VII Festyn Parafialny ze szczególnymi gośćmi. Szczegóły od środy na stronie internetowej parafii, w Orce i na plakatach na terenie poszczególnych miejscowości.

Spotkania w tym jak zostało ustalone.

ks. Proboszcz