6 Niedziela Zwykła ( 12 II 2017 )

Dziś gościmy w naszej parafii kapłana z Centrum Jan Pawła II w Krakowie, który z nami się modli, głosi kazania i zbiera datki na dokończenie budowy Centrum.

W dniu dzisiejszym rozpoczynamy również  40-godzinne Nabożeństwo poprzedzające Wielki Post. Po Mszy o godz. 11.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja indywidualna do godz. 14.00. Od 14.00 prosimy o prowadzenie adoracji Róże Różańcowe. Dzisiaj adorację poprowadzi Róża z Przegini Narodowej. Za tydzień Róża z Czernichowa. Za dwa tygodnie Róże z Zagacia i Wołowic.

Po adoracji Nieszpory z wystawionym Najświętszym Sakramentem. O godz. 16.00 Msza święta.

W tym tygodniu :

We wtorek  świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy.

W tym tygodniu III piątek miesiąca. Rano po Mszy o godz. 7.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego. W Wołowicach Msza św. z Nabożeństwem o godz. 18.00.

Spotkania w tym tygodniu jak zostało ustalone przed feriami.