V Niedziela Wielkanocna ( 24 IV 2016 )

Po południu o godz.15.30 Nieszpory. Po Nieszporach Msza święta.

W tym tygodniu:

W poniedziałek św. Marka, Ewangelisty.

W piątek wsp. św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i dr Kościoła.

W sobotę św. Piusa V, papieża.

W niedzielę św. Józefa, rzemieślnika. Uroczyste Rozpoczęcie Nabożeństw Majowych z procesją wokół kościoła o godz. 15.30. Po Nabożeństwie Msza święta około godz. 16.00. Przez cały maj w dni powszednie nabożeństwo będzie przed Mszą świętą. Zapraszamy serdecznie.

W niedzielę Nabożeństwo Majowe o godz. 15.30. Dzieci będą otrzymywały pamiątkowe obrazki.

W sobotę o godz. 14.00 dodatkowa Msza święta  z poświęceniem samochodu strażackiego OSP Czernichów.

W przyszłą niedzielę po każdej Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I Niedzieli miesiąca. Po pierwszej Mszy modlitewne spotkanie Róż Różańcowych.

Spotkania w tym tygodniu :

• Dzieci komunijnych w środę i piątek o godz. 17.00
  • Pozostałe spotkania jak zostało ustalone.

Na 2 maja na godz. 17.30 nasza parafia otrzymała zaproszenie na Nowennę św. Stanisława na Wawel. W związku z tym organizujemy wspólny wyjazd połączony ze zwiedzaniem Katedry. Szczegóły i zapisy u p. Marii Michno w czwartek.

ks. Proboszcz