2 Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego ( 3 IV 2016 )

Dzisiaj po każdej Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu.   Z racji Niedzieli Miłosierdzia Bożego, połączona z odmówieniem Koronki do Miłosierdzia i zawierzeniem Bożemu Miłosierdziu naszej parafii.

Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Na Mszy świętej rannej, modlimy się w intencji poszanowania życia.

Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary jakie składaliście w okresie Świąt , jak słyszeliśmy część z nich została przekazana na Uniwersytet Papieski Jana Pawła w Krakowie, utrzymanie Bożego Grobu w Ziemi Świętej i na Caritas naszej Archidiecezji .

Jutro rozpoczynamy renowację posadzki w naszym kościele. Prace potrwają cały najbliższy tydzień. Na drzwiach będzie informacja o otwartych wejściach do świątyni. Za utrudnienia przepraszamy.

Spotkania w tym tygodniu jak zostało ustalone.