Niedziela w oktawie Bożego Narodzenia ( 27 XII 2015)

W dalszym ciągu okres Bożego Narodzenia – dzisiaj Święto Świętej Rodziny, Jezusa, Maryi  i Józefa. Modlimy się dzisiaj w intencji wszystkich rodzin. Na Mszy św. o godz. 11.30 błogosławieństwo dzieci i rozdanie nagród za Roraty.

We czwartek św. Sylwestra - ostatni dzień Starego Roku – o godz. 16.00 Msza święta, w czasie której będziemy dziękować Bogu za przeżyty rok i dokonamy podsumowania minionego roku. Serdecznie zapraszamy.

W piątek  Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Msze Święte jak w każdą niedzielę tj. o 7:00 , 10:00 , 11:30   i 16:00 . W Wołowicach o godz. 9:00. Składka w tym dniu na Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się”.

W sobotę  wsp. świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła. Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 9.00.

Za  tydzień  I Niedziela Miesiąca – po każdej Mszy świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po pierwszej Mszy świętej modlitewne spotkanie Róż  Różańcowych.

W następną środę ( 6 I ) w Uroczystość Trzech Króli na Mszy św. o godz.11:30 kolędowanie. Zapraszamy jak co roku przedszkolaków, dzieci i rodziców. W tym roku razem z nami będzie kolędować chór  Gminy Jordanów Vox Altisono. Serdecznie zapraszamy. Szczegóły w przyszłą niedzielę.

Program wizyty duszpasterskiej :

Poniedziałek - 28.12.2015

Ks. Wikariusz: Przeginia Narodowa – rozpoczęcie Podlesie - Na Górkach do P. Haliny Wrona

Wtorek - 29.12.2015

Ks. Proboszcz: Przeginia Narodowa – od Dworku do Państwa Tuchowskich

Ks. Wikariusz: Przeginia Narodowa – od P. Zalarskich w stronę Boru (zakończenie)

Środa – 30.12.2015

Ks. Proboszcz: Zagacie – od przystanku w stronę Remizy –  do P. Dariusza Hajto (przy drodze na Dąbrową)

Ks. Wikariusz: Zagacie – rozpoczęcie pod Wyźrałem – od P. Bałuszków do P. Grzesiaków

Sobota 2.01.2016

Ks. Wikariusz: Czernichów Rynek od 10:00

Diakon: Bór - od 9:00

Poniedziałek 4.01.2016

Ks. Proboszcz: ZagacieSpod lasu od P. Szaraniec do kapliczki i ulica w stronę P. Kościelnego oraz Bańdy

Wtorek 5.01.2016

Ks. Proboszcz: Zagacie - od P. Wiesława Kozioł do kapliczki (u P. Mlostków) i Podzagacie

Czwartek 7.01.2016

Ks. Proboszcz: Wołowice – od Remizy do Pichonówki (z wyłączeniem Pichonówki)

Ks. Wikariusz: Wołowice – od Pichonówki – w stronę Czernichowa

Piątek 8.01.2016

Ks. Proboszcz: Czernichów - Bagienna ze Studzienkami wzdłuż boiska (od P. Zygmunta Rubiś do P. Delów)

Sobota 9.01.2016

Ks. Proboszcz: Czernichów - Kępa i Pasieka

Ks. Wikariusz: Czernichów – Ratanice

Diakon: Kłokoczyn od Machaczek do P. Marii Mika

Wtorek 12.01.2016

Ks. Proboszcz: Czernichów i Czernichówek nad Wisłą (od P. Bieleckich w stronę banku)

Środa 13.01. 2016

Ks. Proboszcz: Kłokoczyn – dokończenie

Czwartek 14.01.2016

Ks. Wikariusz: Czernichów - Podgórki z Zakamyczem (od P. Machaczków do Ronda (do P. Stawowiak)

Sobota 16.01.2016

Ks. Wikariusz: Czernichów – od P. Wasilewskich - Podlesie (do P. Jurkowskich)

Poniedziałek 18.01.2016

Ks. Wikariusz: Czernichów - Ulica, domy koło Kościoła do Tartaku (od P. Helbin do P. Łukowskich)

Wtorek 19.01.2016

Ks. Wikariusz: Czernichówek - Górka od P. Małgorzaty Lis

Cieniowanie – przypomnienie zeszłorocznych „nowych odcinków”

Wizytę Duszpasterską rozpoczynamy zasadniczo o godz. 8:30. Wyjątki zostały zaznaczone. W miarę możliwości prosimy o przyjazd po księży i ministrantów.