23 Niedziela Zwykła ( 6 IX 2015 )

Dzisiaj po każdej Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu.

Po południu godz. 15.30 Nieszpory. Po Nieszporach Msza święta.

W tym tygodniu:

We wtorek Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – M.B. Siewnej – Msze św. rano o 6.30 i 7.00 – dla chętnych błogosławieństwo ziarna przeznaczonego do siewu.

W środę błog. Anieli Salawy, dziewicy.

W przyszłą Niedzielę Pielgrzymka Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej.

W miniony wtorek rozpoczęliśmy z Bogiem nowy Rok szkolny i katechetyczny uroczystą Mszą świętą w kościele. Niech Bóg błogosławi dzieciom, młodzieży i rodzicom na cały ten nowy rok.

W przyszłą środę po Mszy św. wieczornej prosimy o wpłatę reszty pieniędzy na pielgrzymkę do Wiednia (II tura październik). Ostateczny termin wpłaty do południa w przyszłą niedzielę.

Spotkania w tym tygodniu:

Scholi w piątek o godz. 16.00.

Ministrantów i Lektorów w piątek o godz. 18.00.

Grupa Apostolska spotkanie wyjazdowe w Mnikowie.

Spotkanie rodziców dzieci klas III za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00.

W sobotę Mszą św. o godz. 18.00 rozpoczyna się w Mnikowie spotkanie pielgrzymów z Pieszej Pielgrzymki na Janą Górę. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do Mnikowa.

Szkoła Języków Obcych w Czernichowie zaprasza na kolejny rok szkolny. Zapisy do 20 września w każdą sobotę i niedzielę w godz. 11:00 – 16:00 w siedzibie szkoły.

ks. Proboszcz