12 Niedziela Zwykła ( 21 VI 2015 )

Dzisiaj po południu o godz. 15.30 Nieszpory. Po Nieszporach Msza święta. Dzisiaj na Mszę świętą o godz. 16.00 zapraszamy dzieci i młodzież ze wszystkich Grup działających przy parafii na zakończenie roku formacyjnego.

Po Mszy świętej spotkanie w ogrodzie plebańskim.

W tym tygodniu:

W środę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

Po południu od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Msza święta o godz. 18.00. W trakcie wystawienia spowiedź dzieci i młodzieży na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego.

W czwartek o godz. 17.00 Msza święta na zakończenie roku szkolnego klas III Gimnazjum. Spowiedź dla Nich przed Mszą od godz.16.30.

W piątek o godz. 8.00 rano w kościele Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego dla pozostałych klas Gimnazjum i Szkoły Podstawowej. Dzieci i młodzież gromadzą się o godz. 7.45 na boisku szkolnym, skąd rozpoczyna się uroczyste przejście do kościoła. Po Mszy świętej uroczysty powrót do Szkoły i przy sprzyjającej aurze zakończenie roku na boisku szkolnym.

Od przyszłej niedzieli w Wołowicach przez okras wakacyjny Msza św. o godz. 8:45.

Jeszcze raz pragnę gorąco podziękować wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniu tegorocznego Festynu Parafialnego, Panu Wójtowi, Współorganizatorom, Osobom z poza naszej parafii. Gorące podziękowania dla wszystkich, którzy włączyli się bezpośrednio w Festyn: dzieciom i młodzieży z przedszkoli i szkół z terenu Gminy, sponsorom (zarówno indywidualnym jak i firmom), Kołom Gospodyń i Stowarzyszeniom z całej parafii (za ciasta, bigos), Panom przy grilach, Osobom, które przygotowały loterię.

Bóg zapłać ks.Pawłowi i p.Januszowi Sroce za zorganizowanie zawodów sportowych. Ks.Pawłowi za wszelką pomoc. Serdecznie chciałem podziękować Panom strażakom z całej parafii, jak również Panom strażakom z Czułówka, którzy zawsze są gotowi do pomocy u nas.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane w dniu Festynu i na jego przygotowanie. Po odliczeniu wszystkich kosztów, również tych związanych z koncertem Eleni, dla parafii pozostała kwota 14 tysięcy złotych z przeznaczeniem na organy.

Jeszcze raz Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.