6 Niedziela Zwykła ( 15 II 2015 )

Trwa 40-godzinne Nabożeństwo poprzedzającego Wielki Post.

Po Mszy o godz. 11.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja indywidualna do godz. 14.00. Od godz. 14.00 prosimy o prowadzenie adoracji Róże Różańcową z Zagacia. Adoracja również w Wołowicach od godz. 14.00.

W tym tygodniu:

W środę Popielec – rozpoczyna się Wielki Post. Okres Wielkiego Postu to czas przygotowania do obchodu Paschy. W Środę Popielcową posypujemy głowy popiołem na znak pokuty. W Popielec obowiązuje post ścisły i abstynencja od pokarmów mięsnych.

Msze Święte w Środę Popielcową o godz. 7.00 i 17.00.

W Wołowicach Msza św. o godz. 18.00.

Od Środy Popielcowej do I Niedzieli Wielkiego Postu przypadają kwartalne Dni Modlitw o ducha pokuty. Szczególnie przed Mszą św. ranną będziemy polecać Bogu całą parafię.

W piątek o godz.16.15 Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17.00 Msza Święta. Po Mszy Świętej Droga Krzyżowa dla dorosłych i młodzieży.

Ponieważ jest to III piątek miesiąca po rannej Mszy świętej  Koronka do Miłosierdzia Bożego. W Wołowicach Msza święta z nabożeństwem o godz. 18.00.

W przyszłą niedzielę po południu o godz. 15.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Po Gorzkich Żalach Msza Święta.

Przez najbliższe dwa tygodnie jest jedna  Msza święta rano o godz. 7.00.

Nasze tegoroczne Rekolekcje Wielkopostne będziemy przeżywali od  26 do 29 marca.

Rekolekcje poprowadzi w tym roku Ks. Zdzisław Sawka - Saletyn (proboszcz parafii MB Królowej Polski w Łętowym).