7 Niedziela Wielkanocna ( 1 VI 2014 )

Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po pierwszej Mszy św. modlitewne spotkanie Róż Różańcowych.

Po południu o godz.15.30 Nieszpory. Po Nieszporach Msza święta.

Wczoraj w Katedrze na Wawelu święcenia kapłańskie przyjął nasz diakon Piotr Kosakowski. Życzymy Mu opieki Matki Najświętszej i Bożego błogosławieństwa na Jego kapłańskiej drodze.

W tym tygodniu:

We wtorek wsp. św. męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy

W czwartek wsp. św. Bonifacego, biskupa i męczennika

W tym tygodniu I piątek miesiąca. Od godz. 17:00 spowiedź św., o godz. 18:00 Msza św.

W sobotę od godz. 9:00 odwiedziny chorych.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

Za dwa tygodnie w sobotę o godz. 15:00 rozpoczyna się nasz Festyn Parafialny. Już dziś serdecznie zapraszamy zarówno parafian jak i gości. Szczegóły na plakatach i w przyszłą niedzielę.

W niedzielę Odpust z racji Uroczystości Trójcy Przenajświętszej.

Sumę odpustową odprawi nasz neoprezbiter ks. Piotr Kosakowski.

Spotkania w tym tygodniu jak zostało ustalone.

Z okazji Dnia Dziecka  wszystkim dzieciom z naszej parafii życzymy błogosławieństwa Bożego.