23 Niedziela Zwykła – 8.09. 2019r.

Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

O godz. 15.30 Nieszpory. Po Nieszporach Msza święta.

Poniedziałek:     wspomnienie bł. Anieli Salawy

Środa:                od godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej.

O g. 18.00 Msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Piątek:               wspomnienie: św. Jana Chryzostoma.

Nabożeństwo Fatimskie. O g. 18.00 Msza św. po Mszy św. wystawienie Najświętszego

Sakramentu i różaniec, następnie procesja wokół kościoła w czasie której zaśpiewamy

litanię loretańską.

Sobota:             Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

Podczas Mszy św. będziemy łączyć się z uczestnikami modlitwy “Polska pod krzyżem” we Włocławku i będziemy prosić o potrzebne łaski dla swoich rodzin, bliskich, sąsiadów oraz nieznajomych, a również dla ojczyzny.

Młodzież pierwszych klas Szkoły Średniej zapraszamy w niedzielę 8 września na Mszę św. o g. 16.00. Po Mszy św. spotkanie przygotowujące do bierzmowania.

Następne spotkania będą: we wtorek 10 września o g. 18.00, oraz w niedzielę 15 września na Mszy św. o g. 16.00, po niej próba ze świadkami bierzmowania.

Spotkanie rodziców młodzieży przystępującej do bierzmowania będzie w niedzielę 8 września po Mszy św. o g. 16.00 w salce przy plebanii.

Szczegółowy program przygotowania do bierzmowania jest w zakładce Bierzmowanie na stronie parafialnej.

Pierwsza zbiórka kandydatów na ministrantów odbędzie się w salce przy plebanii w sobotę 14 września o g. 9.00. Zapraszamy chłopców z klas czwartych i starszych.