7 Niedziela Wielkanocna – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 2.06.2019r.

I Niedziela miesiąca, po każdej Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu.

Po pierwszej Mszy świętej modlitewne spotkanie Róż Różańcowych.

O godz. 11.30 Mszę świętą odprawi i udzieli prymicyjnego błogosławieństwa neoprezbiter ks. Jan Stołowski .

O godz. 15.30 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa połączone z adoracją. Po nabożeństwie Msza święta.

Poniedziałek:  Wspomnienie świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy

Środa:             O godz.17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu.

W czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej. O g.18.00 Msza św. i nowenna do Matki Bożej

Nieustającej Pomocy.

I Piątek:         Po Mszy św. o g. 6.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do Najświętszego Serca

Pana Jezusa.

Od g. 17.00 spowiedź . O g. 18.00 Msza św.

Sobota:         Wspomnienie św. Jadwigi, królowej

W przyszłą niedzielę 9 czerwca Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

W naszej parafii kazania wygłosi nasz dawny wikariusz ks. prałat Jacek Konieczny, proboszcz nowej , tworzącej się parafii św. Kingi w Krakowie. Buduje Dom Parafialny. Wesprzyjmy to dzieło ofiarą, złożoną na tacę. Niech to będzie Nasz dar serca.

Dziękuję Panu Grzegorzowi Pytko za koszenie i prace porządkowe wokół kościoła i plebanii.