5 Niedziela Wielkanocna – 19.05.2019r.

Na Mszy św. o g. 11.30 po raz pierwszy do Komunii św. przystąpią dzieci z klasy trzeciej. Pamiętajmy o modlitwie w ich intencji. Od jutra dzieci komunijne rozpoczynają Biały Tydzień. O g. 18.00 Msza św. i po Mszy św. nabożeństwo majowe.

W niedzielę nabożeństwo majowe o godz. 15.30. Po nabożeństwie Msza święta.

W dni powszednie nabożeństwo majowe po Mszy św. o g. 18.00.

Środa:   O g. 18.00 Msza św. po Mszy św. nabożeństwo majowe połączone z Nowenną

do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Piątek:  Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych

W sobotę w Katedrze na Wawelu święcenia kapłańskie przyjmie diakon Jan Stołowski. Dziękując Panu Bogu za dar kapłaństwa prośmy o umocnienie i potrzebne dla niego łaski. Mszę św. prymicyjną w naszym kościele ks. Jan odprawi w niedzielę 2 czerwca o g. 11.30.

Za tydzień na Mszy św. o g. 11.30 rocznica I Komunii św. Próba przed rocznicą w środę o g.16.00. Spowiedź w sobotę od g. 17.00.

Dziękujemy panu Jarosławowi Musiałowi z Wołowic za bezinteresowne koszenie trawy wokół kościoła w Wołowicach i troskę o zieleń przy kościele. Prosimy aby nie stawać samochodami na trawnikach przy kościele.