7 Niedziela Zwykła – 24.02.2019r.

Trwa 40-godzinne nabożeństwo poprzedzające Wielki Post. Po Mszy o 11.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja indywidualna do godz. 14.00. Od godz.14.00 prosimy o prowadzenie wspólnej modlitwy Róże Różańcową z Przegini Narodowej, a w następną niedziele Róże Różańcową z Zagacia.

Adoracja również w Wołowicach po Mszy o godz.8.45 do godz. 11.00.

Środa:  O godz.16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu.

W czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej. O g.17.00 Msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

I Piątek: Po Mszy św. o g. 6.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu

i litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Od g. 16.00 spowiedź . O g. 17.00 Msza św.

I Sobota: Od godz. 9:00 odwiedziny chorych.

Nasi ministranci reprezentujący dekanat czernichowski w rozgrywkach Mistrzostw Polski Służby Liturgicznej w Halowej Piłce Nożnej zostali wicemistrzami rejonu w kategorii lektor młodszy. Gratulujemy.

Ze względu na zbliżający się Wielki Post spotkanie kandydatów do bierzmowania planowane na drugą niedziele marca zostaje przesunięte na przyszłą niedziele 3 marca po Mszy św. o g. 16.00.

Pozostałe spotkania grup duszpasterskich według wyznaczonego porządku.