2 Niedziela Adwentu – 9.12. 2018r.

O godz. 15.30 Nieszpory. Po Nieszporach Msza święta.

W tygodniu Roraty o godz. 17.00.  Zachęcamy do wytrwałości i zapraszamy do udziału. Dzieci prosimy aby na roraty przychodziły z lampionami, oraz przynosiły serduszka z wypisanym dobrym uczynkiem

Na  Roratach będziemy się przygotowywać do spotkania z Jezusem Miłosiernym w Sakramencie Pokuty.

Sakramentalna  spowiedź adwentowa będzie w środę 19 grudnia.

Środa:   Wspomnienie Matki Bożej z Guadalupe.

O godz.16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej.

O g.17.00 Msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek:  Wspomnienie św. Łucji

Piątek:       Wspomnienie św. Jana od Krzyża

Przy Ołtarzu Krzyża Świętego jest kosz na dary, z których przygotujemy paczki na Święta dla potrzebujących.

U ministrantów można nabyć świece na stół wigilijny – ofiary są przeznaczone dla Caritas Archidiecezji i Kościół na Wschodzie.

Warsztat Terapii Zajęciowej Fundacji im. Brata Alberta w Radwanowicach organizuje przy naszym kościele kiermasz prac świątecznych wykonanych przez osoby niepełnosprawne. Kiermasz odbędzie się w niedzielę 9.12 po Mszach św. o g. 7.00, 10.00 i 11.30.

W najbliższą niedzielę po Mszach Świętych przed naszym kościołem do puszek kwestować będą siostry sercanki, prowadzące w Krakowie bursę dla studiujących w tym mieście dziewcząt. Bursa, by mogła dalej służyć studentkom, musi zostać generalnie wyremontowana.

Spotkania Grup Duszpasterskich

Róże Różańcowe                           1 niedziela miesiąca – po Mszy św. o g. 7.00

Ministranci i Lektorzy                   piątek, g. 18.00 – salka przy plebanii

Grupa Apostolska                          sobota g. 18.00 – salka przy plebanii