33 Niedziela Zwykła – 18.11. 2018r.

II Światowy Dzień Ubogich

O godz. 15.30 Nieszpory. Po Nieszporach Msza święta.

Poniedziałek:   wspomnienie bł. Salomei

Wtorek:           wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego

Środa:             wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny.

O godz.16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu.

W czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej.

O g.17.00 Msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek:       wspomnienie św. Cecylii

Sobota:           wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy

Z okazji II Światowego Dnia Ubogich uczniowie ze Szkolnego Koła Caritas zbierają przy kościele ofiary do puszek. Połowa zebranych środków przeznaczona będzie na organizację centralnych wydarzeń II Światowego Dnia Ubogich w Krakowie, a druga połowa będzie przeznaczona na charytatywną działalność Szkolnego Koła Caritas.

Przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola w Czernichowie wraz z wychowawcami serdecznie zapraszają na krótką inscenizację patriotyczną pt. „Dziękuję Ci Polsko” dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30.

Spotkanie z Biblią zorganizowane przez Seniorów z Wołowic będzie w kościele w Czernichowie w piątek 23 XI od g. 16.00 do 17.00.Podczas spotkania utwory w wykonaniu naszego organisty p. Kamila Bębenka.

Uroczyste przyjęcie do ministrantów będzie w niedzielę Chrystusa Króla 25.XI na Mszy św. o g. 11.30.

Spotkania Grup Duszpasterskich w Parafii Czernichów

Ministranci i Lektorzy             piątek, g. 18.00 – salka przy plebanii