4 Niedziela Zwykła – 29.01.2023r.

O godz. 15.30 Nieszpory

Opłatkowe spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się w niedzielę 29 styczna po Mszy św. o g. 16.00.

Wtorek:      Wspomnienie św. Jana Bosko

Środa:         Od godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do indywidualnej adoracji w intencji Kościoła i Ojczyzny.

W czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej.

Czwartek:   Święto Ofiarowania Pańskiego

XXVII Dzień Życia Konsekrowanego.

Msza Święta w Czernichowie o godz. 6.30 i 17.00. w Wołowicach o godz. 18.00.

Poświęcenie gromnic na każdej Mszy świętej.

Składka przeznaczona na klasztory klauzurowe w Polsce

I Piątek:   Po Mszy św. o g. 6.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Od g. 16.00 spowiedź.

I Sobota:   Po Mszy św. o g. 6.30 nabożeństwo wynagradzające składane Niepokalanemu Sercu Maryi.

Jeśli chorzy życzą sobie, aby ich odwiedzić z Najświętszym Sakramentem, to prosimy o ich zgłoszenie w zakrystii lub w kancelarii. Odwiedzimy ich w sobotę od godz. 9.00.

Spotkanie Kręgu Biblijnego dla wszystkich chętnych będzie w środę, po Mszy Świętej wieczornej, w salce przy plebanii.

W następną niedziele (5 lutego) rozpoczniemy 40-godzinne nabożeństwo poprzedzające Wielki Post. Po Mszy o 11.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja indywidualna do godz. 14.00. Od godz.14.00 prosimy o prowadzenie wspólnej modlitwy Róże Różańcowe z Czernichowa.

Adoracja również w Wołowicach po Mszy o g. 8.45.

Intencje Mszy św. na drugie półrocze będziemy przyjmować w zakrystii i w kancelarii parafialnej od środy 1 lutego.