32 Niedziela Zwykła – 6.11. 2022r.

I Niedziela miesiąca - po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po pierwszej Mszy św. modlitewne spotkania Róż różańcowych.

O godz. 15.30 Nieszpory. Po Nieszporach Msza święta.

Środa:             Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskie. O g 16.30 Różaniec połączony z wypominkami za zmarłych O g. 17.00 Msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek:       Wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża.

Piątek:            Narodowe Święto Niepodległości.

Wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa

O godz. 10.00 Msza św. w intencji Ojczyzny. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy wszystkich, którym droga jest nasza Ojczyzna.

Ks. Arcybiskup udzielił na ten dzień dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych i pokutnego charakteru dnia.

Sobota:           Wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika

Msza św. w drugą rocznicę śmierci ks. prałata Stanisława Murzyna zostanie odprawiona w sobotę 12 listopada o g. 15.00. Po Mszy św. poświęcenie Tablicy pamiątkowej ku pamięci księdza. Tablica powstała z inicjatywy i fundacji parafian, zostanie umieszczona w przedsionku naszego kościoła.

W niedzielę 20 listopada organizowany jest wyjazd do Wiśniowej na Mszę św. i grób ks. prałata. Informacje i zapisy do 13 listopada u pani Marii Michno.

W niedziele 13 listopada br. pod hasłem „ Chrystus dla was stał się ubogim” po raz szósty będzie obchodzony Światowy Dzień Ubogich. Przy kościele zbiórka do puszek na organizacje Światowych Dni Ubogich

Spotkanie Kręgu Biblijnego będzie w środę 9.11 br; po Mszy Świętej wieczornej, w salce przy plebanii.

Spotkanie do Bierzmowania dla uczniów z klasy VII będzie w sobotę 12.11 br; po Mszy Świętej wieczornej w salce przy plebanii.

Wypominki roczne na których nie była umieszczona godzina będą czytane przed Mszą św. o godzinie 16.00.