29 Niedziela Zwykła – 16.10. 2022r.

Wspomnienie św. Jadwig Śląskiej

Nabożeństwo Różańcowe w niedzielę o godz. 15.30. W tygodniu o g. 17.00. W kościele w Wołowicach w dni powszechne różaniec będzie odmawiany o g. 17.00, w niedzielę po Mszy św. o g.8.45. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych.

Dzisiaj XXII Dzień Papieski. Jak w latach ubiegłych młodzież zbiera do puszek datki na stypendia wspierając w ten sposób Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

Poniedziałek: Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego

Wtorek:         Wspomnienie św. Łukasza, patrona służby zdrowia

Środa:            Na nabożeństwie różańcowym nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek:      Uroczystość św. Jana Kantego patrona archidiecezji krakowskiej,

Piątek:   Po Mszy św. o g. 6.30 Koronka do Bożego Miłosierdzia. W Wołowicach Msza św. z nabożeństwem o g. 19.00.

Sobota:          Uroczystość św. Jana Pawła II, papieża

Spotkanie Kręgu Biblijnego będzie w środę tj. 19.10.2022r., zaraz po Mszy świętej wieczornej, w salce parafialnej obok plebanii.  Szczegóły u ks. Krzysztofa.