28 Niedziela Zwykła – 9.10. 2022r.

Nabożeństwo Różańcowe w niedzielę o godz. 15.30. W tygodniu o g. 17.00. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, szczególnie młodzież, oraz dzieci. W kościele w Wołowicach w dni powszechne różaniec będzie odmawiany o g. 17.00, w niedzielę po Mszy św. o g.8.45.

W czwartek ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. O g.17.00 Msza św. po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo fatimskie.

W piątek obchodzimy Dzień Nauczyciela, z tej okazji na różańcu będziemy się modlić za wszystkich nauczycieli, wychowawców i katechetów pracujących w naszej parafii prosząc dla nich o błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej.

Czwartek:                   wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego.

Sobota:                       wspomnienie św. Teresy od Jezusa, doktora Kościoła

W przyszłą niedzielę XXII Dzień Papieski. Przy kościele zbiórka do puszek na stypendia Fundacji  "Dzieło Nowego Tysiąclecia".

Spotkanie Kręgu Biblijnego będzie w środę tj. 12.10.2022r., zaraz po Mszy świętej wieczornej, w salce parafialnej obok plebanii. W czasie spotkania będziemy rozważać Ewangelię wg św. Łukasza 18, 1-8. Szczegóły u ks. Krzysztofa.

Wypominki roczne  oraz jednorazowe można składać codziennie w zakrystii po Mszy św., a także w kancelarii w godzinach urzędowania.. Prosimy o napisanie na kartce czy są to wypominki roczne czy jednorazowe. W ciągu roku za zmarłych modlimy się w niedzielę przed każdą Mszą Świętą. Dlatego prosimy aby na kartce z wypominkami rocznymi napisać godzinę Mszy św. przed którą mają być czytane dane wypominki. Aby uniknąć błędów prosimy o czytelne napisanie imion i nazwisk zmarłych. Z powodu ograniczonego czasu prosimy by w rocznych wypominkach wymieniać zmarłych z najbliższej rodziny.  Za zmarłych wypominanych w wypominkach jednorazowych będziemy się modlić w kościele i na cmentarzu 1 i 2 listopada, oraz w listopadzie w dni powszednie przed mszami świętymi.