12. Niedziela Zwykła – 19.06.2022r.

O godz. 15.30 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa z procesją eucharystyczną.

Do czwartku trwa Oktawa Bożego Ciała. Po Mszy św. o g.18.00 procesja eucharystyczna.

Wtorek: Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika

Czwartek:    Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

Zakończenie Oktawy Bożego Ciała

Piątek:  Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.

W piątek z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Sobota: Wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

Msza św. na zakończenie roku szkolnego klas ósmych w czwartek o g. 16.00, dla pozostałych klas w piątek o g. 9.00.

Okazja do spowiedzi św. w środę od g.17.30.

Serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy włączyli się czynnie w Uroczystość odpustową i Uroczystość Bożego Ciała. Bóg zapłać za przygotowanie ołtarzy i przystrojenie trasy przejścia procesji. Policji za zabezpieczenie trasy procesji. Strażakom za udział w uroczystościach i zabezpieczenie trasy procesji. Panu Krzysztofowi Sury za zorganizowanie zabezpieczenia naszych uroczystości,  paniom z Róż Różańcowych, niosącym feretrony, chorągwie i baldachim, panu organiście, panu kościelnemu, dzieciom sypiącym kwiatki, dzieciom pierwszokomunijnym i Służbie Liturgicznej Ołtarza. Wszystkim dziękuję za obecność i wspólną modlitwę.

Bóg zapłać ks. Krzysztofowi za przygotowanie młodzieży do przyjęcia sakramentu bierzmowania a rodzicom bierzmowanych za złożony dar ołtarza.