11. Niedziela Zwykła – Uroczystość Najświętszej Trójcy 12.06.2022r.

W naszej parafii odpust. Sumę odpustową o godz. 11.30 odprawi tegoroczny rekolekcjonista Ks. profesor Janusz Mączka,

O godz. 15.30 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Poniedziałek:    Wspomnienie św. Antoniego z Padwy, doktora Kościoła.

Nabożeństwo Fatimskie: O g. 18.00 Msza św. po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec,

następnie procesja wokół kościoła z figurą Matki Bożej.

Wtorek:    Wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika

Środa:      O godz.17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu.W czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej.

Na zakończenie adoracji litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.O g.18.00 Msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek:   Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa.

Msze święte o godz. 7.00, 10.00, 16.00.

W Wołowicach Msza Święta o godz. 8.45.

Po Mszy świętej o godzinie 10.00 uroczysta procesja z Najświętszym Sakramentem. Prosimy, aby w sposób czynny włączyli się w procesję strażacy, dzieci sypiące kwiaty, dzieci w strojach komunijnych, noszący feretrony, sztandary, baldachim i wszyscy, którzy w latach poprzednich mieli jakiekolwiek funkcje. Trasa procesji jak w latach minionych. Prosimy o przygotowanie ołtarzy i trasy przejścia procesji. W Oktawie Bożego Ciała Msza św. z procesją eucharystyczną o godz. 18.00.

Piątek:    Po Mszy św. o g. 6.30. Koronka do Miłosierdzia Bożego

W Wołowicach Msza św. z nabożeństwem o g. 19.00.

W sobotę 18 czerwca na Mszy św. o g 11.00 młodzież klas VIII Szkoły Podstawowej przyjmie Sakrament Bierzmowania Sakramentu udzieli ks. kard. Stanisław Dziwisz.

Spotkania formacyjne dla kandydatów do Bierzmowania z klasy VIII oraz próby liturgiczne:

- wtorek 14.06.2022 o godzinie 17.00 przy salce parafialnej;

- w środę 15.06.2022: od 17.00 możliwość spowiedzi przed Bierzmowaniem, Msza święta oraz spotkanie po Mszy świętej.

- w piątek 17.06.2022: Msza święta o 18.00 oraz spotkanie po Mszy świętej.