7 Niedziela Wielkanocna – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 29.05.2022r.

O godz. 11.30 Mszę świętą odprawi i udzieli prymicyjnego błogosławieństwa neoprezbiter ks. Marcin Pytko.

O godz. 15.30 nabożeństwo majowe.

Wtorek: Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.

Zakończenie nabożeństw majowych z procesją eucharystyczną.

Środa:  O godz.17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu.

Na zakończenie adoracji litania do Najświętszego Serca Pana Jezus. O g.18.00 Msza św. i  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

I Piątek:       Po Mszy św. o g. 6.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Od g. 17.00 spowiedź . O g. 18.00 Msza św.

I Sobota: Po Mszy św. o g. 6.30 nabożeństwo wynagradzające składane Niepokalanemu Sercu Maryi.

Jeśli chorzy życzą sobie, aby ich odwiedzić z Najświętszym Sakramentem, to prosimy o ich zgłoszenie w zakrystii lub w kancelarii. Odwiedzimy ich w sobotę od godz. 9.00.

Msze Święte oraz spotkania dla kandydatów do Bierzmowania z klasy VIII:

W środę 1.06.2022 godzina 18.00 – Msza święta po Mszy spotkanie;

Sobota 4.06.2022 – Msza święta po Mszy spotkanie;

Pierwsze spotkanie dla kandydatów na ministrantów odbędzie się w piątek 3.06.2022 po Mszy świętej wieczornej. Proszę, aby kandydaci po Mszy podeszli do zakrystii.

Ministrantem może zostać każdy chłopak po Pierwszej Komunii Świętej. Szczegóły u ks. Krzysztofa.