34 Niedziela Zwykła – 21.11. 2021r.

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

Po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu w monstrancji, Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia. Za publiczne odmówienie aktu poświęcenia w uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata można zyskać odpust zupełny.

O godz. 15.30 Nieszpory.

Poniedziałek:    Wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy

Środa:    Od godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do  indywidualnej

adoracji w   intencji Kościoła i Ojczyzny.

W czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej.

O g. 17.00 Msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W następną niedzielę 28 listopada rozpoczynamy Adwent. Jest to czas pobożnego i radosnego przygotowania na przeżycie Uroczystości Narodzenia Pańskiego i na powtórne przyjście Jezusa Chrystusa.

Bóg zapłać za ofiary złożone do puszek na organizację centralnych wydarzeń Światowego Dnia Ubogich w Krakowie, oraz na pomoc dla Libanu. Zebraliśmy 2830zł.

W związku z apelem Przewodniczącego KEP w sprawie pomocy migrantom z granicy polsko-białoruskiej, dzisiaj odbywa się przy kościele zbiórka do puszek.