33 Niedziela Zwykła – 14.11. 2021r.

Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym

V Światowy Dzień Ubogich

O godz. 15.30 Nieszpory.

Środa:      wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy Od godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do

indywidualnej adoracji w intencji Kościoła i Ojczyzny. W czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej.

O g. 17.00 Msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek:    wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny.

Piątek:         wspomnienie bł. Salomei, zakonnicy, po Mszy św. o g. 6.30 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

W Wołowicach Msza św. z nabożeństwem o g. 18.00.

Sobota:        wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego

Z okazji V Światowego Dnia Ubogich przy kościele odbywa się zbiórka do puszek.

Spotkania dla uczniów klas VIII przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania odbędą się w piątek 19.11.2021 w salce przy parafii w następujących terminach: o godzinie 17.00 – klasa VIII b; 17.30 – klasa VIII a oraz o 18.00 – pozostali kandydaci przygotowujący się do sakramentu w naszej parafii. Obecność na spotkaniach jest obowiązkowa.

Zapraszamy wszystkie chętne osoby szczególnie dzieci, młodzież do udziału w scholii parafialnej. Próby śpiewu odbywają się w salce w każdą niedzielę o 10.45.

W każdą sobotę po wieczornej Mszy Świętej zapraszamy również wszystkich uczniów od 6 klasy szkoły podstawowej na spotkania Grupy Apostolskiej.