22 Niedziela Zwykła – 29.08.2021r.

O godz. 15.30 Nieszpory. Po Nieszporach Msza święta.

Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego będzie w środę 1 września dla klas V-VIII o g. 8.00 a klas 0-IV o g. 9.30.

Po Mszy św. w szkole spotkanie uczniów z wychowawcami.

Środa:           od godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej. O g. 18.00 Msza św.

i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

I Czwartek:   Spowiedź pół godziny przed Mszą świętą.

I Piątek:        wspomnienie św. Grzegorz Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.

Po Mszy św. o g. 6.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Od g. 17.00 spowiedź . O g. 18.00 Msza św.

I Sobota:     Po Mszy św. o g. 7.00 nabożeństwo wynagradzające składane Niepokalanemu Sercu Maryi.

Jeśli chorzy życzą sobie, aby ich odwiedzić z Najświętszym Sakramentem, to prosimy o ich zgłoszenie

w zakrystii lub kancelarii, odwiedzimy ich w sobotę od godz. 9.00.

Intencje Mszy św. na pierwsze półrocze 2022 r. będziemy przyjmować od czwartku 2 września po Mszach św. w zakrystii, oraz w kancelarii parafialnej w godzinach otwarcia.

Przypominamy, że od września pierwsza Msza święta w dni powszednie z wyjątkiem soboty jest o g. 6.30.

Wydział Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XXIX Pielgrzymce Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Sanktuarium Pasyjno-Maryjnego w Kalwarii Zebrzydowskiej, która odbędzie się w niedzielę, 5 września 2021r. w godzinach od 9.00 do 14.00.

Hasłem tegorocznej pielgrzymki są słowa: „Wezwani do życia sakramentalną łaską, która udoskonala miłość małżeńską", Pielgrzymka tradycyjnie rozpocznie się nabożeństwem Drogi Krzyżowej o godz. 9.00 przy stacji „u Piłata”. Następnie o godz. 11.30 przy ołtarzu polowym Msza św. w intencji rodzin i małżeństw naszej archidiecezji, której będzie przewodniczył abp Marek Jędraszewski, Metropolita Krakowski.