dealer1.jpgdealer2.jpgdealer3.jpg

17. Niedziela Zwykła – 25.07.2021r.

Dzisiaj przypada święto św. Jakuba, apostoła, oraz wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących. Po Mszach św. błogosławieństwo pojazdów mechanicznych. Tradycyjne ofiary na pojazdy dla misjonarzy można składać do skarbonki przy gazetach.

W naszych modlitwach pamiętajmy dzisiaj o księdzu Krzysztofie i kleryku Krzysztofie prosząc o zdrowie i potrzebne łaski, polecając Ich szczególnej opiece świętego patrona.

 

O godz. 15.30 Nieszpory. Po Nieszporach Msza święta.

 

Kalendarz Liturgiczny:

Poniedziałek:      Wspomnienie świętych Joachima i Anny rodziców NMP

Środa:                O godz.17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu.

                          W czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej.

                          O g.18.00 Msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek:          Święto św. Marty

Sobota:             Wspomnienie św. Ignacego z Loyoli

 

Grupa 3 „Niebieska” Członu Skawińsko - Czernichowskiego 41 Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę wyruszy tradycyjnie 7 sierpnia z parafii pw. św. Mikołaja w Liszkach. Zapisy odbędą się w Liszkach w sali teatralnej przy plebanii w niedziele 1 sierpnia po Mszach św. o godzinie 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 i 16.00, w czwartek 5 sierpnia po Mszy św. o godzinie 18.00, oraz w piątek 6 sierpnia po Mszy św. o godzinie 18.00. Bliższe informacje organizacyjne podczas zapisów na pielgrzymkę.


2011 - Copyright all rights reserved