Niedziela w oktawie Narodzenia Pańskiego – 27.12. 2020r.

Święto Świętej Rodziny, Jezusa Maryi i Józefa

Święto św. Jana, apostoła i ewangelisty

O godz. 15.30 Nieszpory. Po Nieszporach Msza święta.

Czwartek:       Wspomnienie św. Sylwestra – ostatni dzień Starego Roku.

Msza św. połączona z nieszporami na zakończenie roku z dziękczynnym Te Deum i suplikacjami o g.16.00.

I Piątek:         Nowy Rok-Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi -

Światowy Dzień Pokoju.

Msze święte jak w każdą niedziele, dodatkowo o g. 14.00.

Składka przeznaczona na Centrum Jana Pawła II Nie lękajcie się.

I Sobota:       Wspomnienie świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu

Po Mszy św. o g. 7.00 Nabożeństwo wynagradzające składane Niepokalanemu Sercu Maryi.

Odwiedziny chorych od g. 9.00. Prosimy o zgłoszenie chorych.

W następną niedziele po pierwszej Mszy świętej modlitewne spotkanie Róż Różańcowych.

Bóg zapłać:

- za przygotowanie świątecznej dekoracji kościoła w Czernichowie klerykowi Marcinowi Pytko, panom Franciszkowi Strumińskiemu i Grzegorzowi Pytko, oraz młodzieży Janowi Strumińskiemu, Szymonowi Kopacz, Michałowi Wędzicha i Bartoszowi Noworyta, a pani Dorocie Pytko za przygotowanie kościoła na święta i całoroczną troskę.

- za wykonanie dekoracji w kościele w Wołowicach państwu Zofii Kuś, Jolancie Marczyk, Jakubowi Kucharz, a za zakup choinek i wymianę oświetlenia przed kościołem panom Jarosławowi, Sebastianowi i Tomaszowi Bębenek.