23 Niedziela Zwykła – 6.09. 2020r.

Dzisiaj z racji I Niedzieli miesiąca, po każdej Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po pierwszej Mszy świętej modlitewne spotkanie Róż Różańcowych.

O godz. 15.30 Nieszpory. Po Nieszporach Msza święta.

Wtorek:           święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

Środa:             od godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej.

O g. 18.00 Msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Sobota:           wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi.

W niedzielę 13 września po Mszy św. o godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo fatimskie.

Wydział Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XXVIII Pielgrzymce Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Sanktuarium Pasyjno- Maryjnego w Kalwarii Zebrzydowskiej. Odbędzie się ona 13 września 2020 r., pod hasłem „Człowiek jest powołany do pełni życia”.

Pielgrzymka tradycyjnie rozpocznie się nabożeństwem Drogi Krzyżowej o godz. 9.00 przy stacji „u Piłata”. Następnie o godz. 11.30 przy ołtarzu polowym zgromadzimy się na Mszy św. w intencji rodzin i małżeństw naszej Archidiecezji, której będzie przewodniczył abp Marek Jędraszewski, Metropolita Krakowski.

Osoby chore i starsze, które nie będą mogły przybyć do Kalwarii, mogą uczestniczyć we Mszy św. za pośrednictwem transmisji online realizowanej na stronie internetowej Wydziału Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej w Krakowie.